سئو سایت توسط سئو 42

سئو سایت توسط سئو 42

قرار گرفتن نام سایت شما در نتایج اول موتور های جستجو ارزش بسیار بالایی دارد و افراد زیادی را به سمت سایت شما هدایت می کند که در نتیجه باعث رونق کسب و کار شما خواهد شد.

در مجموع اهداف سئو را می توان بصورت زیر خلاصه نمود:
1) افزایش بازدید وب سایت که در نتیجه باعث افزایش مشتریان شما می شود. که در نتیجه باعث پیشرفت کسب و کار شما می شود.

3) ترافیک سایت را افزایش خواهد داد. سئو وبهینه سازی فقط مربوط به موتورهای جستجونمی باشد, بلکه مناسب سازی سایت برای مخاطبان نیز از فاکتورهای بسیارمهم سئو می باشد.

بطوریکه در سال های اخیر گوگل انتظارات مخاطبان از سایت ها را معیار قرار داده است و با توجه به میزان رضایت کاربران, سیاست های کاری خود را تغییر داده است.

6) بهترین و ارزان ترین ابزار برای تبلیغات است. 4) افزایش رتبه سایت و در نتیجه نمایش در نتایج ابتدایی موتور های جستجو
5) باعث افزایش فروش محصولات خواهد شد. سئوی off-page چیست ؟

به تمام تکنیک هایی که در خارج از سایت انجام می شود و به بهتر شدن رتبه ی سایت شما در نتایج جست و جو ها کمک می کنند سئو off-page میگویند.

تیم seo42 با بیش از 5 سال سابقه کار در زمینه سئو و بهینه سازی سایت و انجام صدها پروژه, می تواند بهترین انتخاب برای کسانی که در جستجوی تیمی متخصص برای سئو وبهینه سازی سایت خود هستند, باشد. سئو چیست؟


SEO برگرفته از کلمه Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است و شامل راه حل ها و تکنیک هایی برای برای نمایش بهتر سایت در نتایج جستجو می باشد.

2) باعث ایجاد برند می شود. مفهوم سئوی off page برخلاف سئوی داخلی شامل ایجاد تغییرات خارج از مرزهای وب سایت است که مهم ترین آنها ساخت مجموعه ای از بک لینکها، حضور در شبکههای اجتماعی,فعالیت در فروم ها و .

هدف سئو سایت چیست و چرا سئو مهم است ؟


هدف سئو کمک به وب سایت‌ها در بدست آوردن رتبه ی بالاتر در نتایج جستجوی طبیعی می باشد و همچنین افزایش ارتباط بین صفحات سایت و کلمات کلیدی وارد شده توسط کاربران است.

شبکه های اجتماعی (Social Networking Sites):

امروزه شبکه های اجتماعی زیادی در اینترنت فعالیت می کنند (مانند : facebook , twiter,linkedin و. قراردادن لینک مستقیم به وب سایت و ایجاد امکان به اشتراک گذاری مطالب نقش موثری در بهبود رتبه و اعتبار سایت شما خواهد داشت.

در ادامه به چند نمونه از این تکنیک ها می پردازیم. این شبکه ها می تواند باعث جذب موثر مخاطبان و در نتیجه باعث کسب رتبه بهتر برای سایت شوند. ) که صاحبان وب سایت ها را ترقیب به عضویت و فعالیت در این شبکه می کنند.

انتشار دوره ای مقاله در بلاگ باعث می شود موتور های جستجو سایت شما را مرتبا خزش کنند تا از اخرین بروز رسانی های سایت شما مطلع شوندکه این کار در نهایت باعث افزایش رنک سایت شما می شود . Forum Marketing :

فروم های مرتبط با فعالیت سایت خود را پیدا کنید که شامل گروها و افراد زیادی باشند.

بعضی از متخصصان ,سئوی OFF PAGE را با ساختن بک لینک، یکسان می دانند، در حالی که لینک بیلدینگ تنها بخشی از سئوی خارجی محسوب میشود. بلاگ (Blogging):

بلاگ ها یکی از بهترین راه ها برای ترویج سایت شما وشناساندن کسب و کار به دیگران می باشد.

بنابراین عضویت در این سایت ها را به هیچ عنوان از دست ندهید. این کار باعث بیشتر دیده شدن شما بین افراد متخصص در یک زمینه ی خاص می شود. Social Bookmarking :

سوشیال بوک مارکینک یکی از راه های مهم برای بهتر دیده شدن سایت و شناساندن ان به دیگران می باشد.

داشتن یک سیستم بلاگ بهینه برای سایت ,می تواند کاربران را به سمت سایت شما هدایت کند تا مقاله های منتشر شده شما را دنبال کنند. شما عزیزان می توانید برای مشاوره رایگان با متخصصین seo42 تماس بگیرید. اگر در فروم ها اجازه ثبت امضا وجود داشت حتما امضایی با نام سایت خود در انها ثبت کنید.

در انها عضو شوید و پاسخ سوالات افراد را بدهید واطلاعات خود را share کنید . این کار باعث هدایت کاربران به سایت شما خواهد شد. Photo Sharing :

اگر در سایت خود تعدادی عکس دارید که به فعالیت سایتتان مربوط میشود , می توانیدانها را در سایتهای اشتراک عکس مانند Instagram , flickr,picasa منتشر کنید.

موتور های جستجو به این نوع سایت ها علاقه زیادی دارند زیرا محتوای این نوع سایت ها مدام بروز رسانی می شوند. سعی کنید در این سایت ها عضو شوید و به پرسش و پاسخ در زمینه کاری خود بپردازید.

این کار باعث شناخته شدن شما در بین افراد متخصص می شود و نوعی تبلیغ برای شماست. فعالیت شما در این سایت ها باید با دقت باشد ومطالب به درستی منتشرشود تا منجر به افزایش ترافیک سایت شما شود.

این کار باعث می شود موتورهای جستجو سایت شما را راحت تر پیدا کنند و محتوای سایت شما را بررسی نمایند. در واقع شما با ورود به این سایت ها ابتدا یک حساب کاربری ایجاد کنید و موقیت تجاری شرکت خود را در ان ثبت کنید.

Article Submission :

در صورتی که یک مقاله جدید در سایت خود منتشر کردید, این مقاله را به سایتهایی که یک دایرکتوری برای مقالات می باشند نیز ارسال کنید. Local Listings:

اگر یک سایتی دارید که باعث بهبود کسب و کار شما می شود, شما میتوانید یک لیستی از موقعیت کاری خود تهیه نمایید و در سایت هایی مانند google local , maps , yahoo local و .

تعدادی از این سایت ها عبارت اند از :Digg , reddit و. Business Reviews :

سایت هایی مانند kaboodle , shvoong, stylefeeder , rate it all سایت هایی هستند که در انها افراد به نقد و بررسی مشاغل مختلف می پردازند .

این سایت ها می توانند در افزایش رنک سایت شما بسیارموثر باشند . تعدادی از این سایت ها عبارت اند از google product search ,yahoo online shoppinh,msn online shopping و .

ارسال آخرین پست ها یا مقالات به چنین سایت هایی باعث محبوبیت سایت شما می شود . Answer Questions :

شما می توانید در سایت هایی که برای پرسش و پاسخ طراحی شده اند عضو شوید و در فعالیت های انها شرکت کنید. باجواب دادن به سوالات دیگر کاربران وبا پرسیدن سوالات مرتبط, شما می توانید میزان شهرت خود را در چنین مکان هایی افزایش دهید و در صورت امکان یک لینک به سایت خود قرار دهید تا کاربران بتوانند اطلاعات بهتری بدست بیاورند.

به طور مثال می توانید مقالات خود را به سایت ezine , go article, now public ارسال کنید. از جمله سایتهای معروف میتوان بهGoogle, Yahoo, MSN, Altavista, Alexa, Alltheweb, Lycos, Excite اشاره کرد. بدین تریتیب افراد را به سایت خود هدایت کرده اید.

Video Marketing:

اگر در سایت خود ویدئو یا فیلمی دارید که به فعالیت های سایت شما مربوط می شود, می توانید انها را در سایت هایی مانند you tube و , vimeo به اشتراک بگذارید .

Directory Submission :

Directory ها، سایتهایی هستند که این امکان را فراهم می کنند تا سایت یا وبلاگمتان را در انها ثبت کنید. این احتمال وجود دارد که مقاله شما توسط کاربران زیادی خوانده شود و انها را به سمت سایت شما هدایت کند.

این کار باعث می شود که افراد شما را از طریق این ویدئو ها دنبال کنند. نکته جالب دیگری هم که در این سایت ها وجود دارداین است که این سایتها اغلب به صورت رایگان هستند . Social Shopping Network :

در صورتی که یک وب سایت تجاری دارید که در آن به فروش محصولات خود می پردازید, یک استراتژی خوب برای تبلیغات و شناساندن برند خود به دیگران این است که محصول خود را به سایت هایی که به نام online-shopping network معروف هستند ارسال کنید.

اگر پیج رنک این گونه سایت ها را بررسی کرده باشید متوجه رنک بالای این گونه سایت ها خواهید شد ,در نتیجه ترقیب به فعالیت در چنین سایت هایی خواهید شد. Link Baiting :

یکی از مهمترین نکات در تولید محتوای سایت، اجتناب از کپی برداری است.

سایت هایی مانند yahoo answer از این نوع هستند. اما اگر زمانی مجبور به استفاده از مطالب سایت دیگری شدید، میتوانید لینک منبع را در سایت خود قرار دهید, تا کاربران از آن استفاده کنند و البته این کار از نظر گوگل حائز اهمیت می باشد. Search Engine Submission :

یکی دیگر از روشهای سئوی خارجی ثبت نام در موتورهای جستجو و در سایتهای مختلف میباشد که میتواند برای وب سایت امتیازآور شود.

بعضی از این سایت ها امکان درج مقاله را می دهند که در این صورت می توانید نام سایت خود را در انتهای مقاله درج نمایید و کاربران را به سایت خود هدایت کنید.

Nous contactez

 Mr : Haroun Rabani Tél : 00222 4717 6651 -  00222 3270 8568  

Mr : Oumar Camara Tél : 00222 3270 8568  -  00224 621 97 69 26

Nous suivre